Interdyscyplinarny Zjazd Katedr i Zakładów Bezpieczeństwa jest pierwszym takim spotkaniem, gdzie naukowcy, z różnych katedr i zakładów zajmujących się bezpieczeństwem będą mogli spotkać się, wymienić się swoimi poglądami, spostrzeżeniami, a także podjąć dyskusję naukowa, co niewątpliwie przyczyni się do rozwoju dyscypliny jaką jest bezpieczeństwo, a także do integracji naszego środowiska.

Zostanie on poświęcony interdyscyplinarności nauk o bezpieczeństwie.Spotkanie odbędzie się 28 i 29 września 2017 r. (czwartek i piątek) w salach konferencyjnych Hotelu Uniwersyteckiego w Toruniu. Dla wszystkich Uczestników spotkania zostaną zarezerwowane miejsca noclegowe (jeden nocleg w pokojach jedno- lub dwuosobowych) w Hotelu Uniwersyteckim, ul. Szosa Chełmińska 83a (recepcja Hotelu tel. 56 611 28 00; e-mail: hotel.umk@umk.pl).

Materiały konferencyjne oraz opublikowane artykuły ukażą się w recenzowanym czasopiśmie:

  1. Historia i Polityka (artykuł w języku polskim lub angielskim – 10 pkt.) – przewidywany termin publikacji I połowa 2018 roku,
  2. Torun International Studies (artykuł w języku angielskim – 7 pkt) – przewidywany termin publikacji do końca 2017 roku.

 

Wymogi redakcyjne znajdziecie Państwo na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *