Fotorelacja z II Interdyscyplinarnego Zjazdu Katedr i Zakładów Bezpieczeństwa

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego II Interdyscyplinarnego Zjazdu Katedr i Zakładów Bezpieczeństwa oraz wszystkich pracowników Katedry Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Międzynarodowego Wydziału Politologii i Studiów Międzynarodowych UMK w Toruniu jeszcze raz serdecznie dziękujemy Państwu za uświetnienie naszego wspólnego spotkania Waszą obecnością.

Bibliografia z zakresu nauk o bezpieczeństwie

Miło nam poinformować, że w toku prac nad Profilami Badawczymi Polskich Katedr i Zakładów Bezpieczeństwa powstał również zalążek bibliografii z zakresu nauk o bezpieczeństwie. Efekt prac zespołu redakcyjnego prezentujemy na stronie zkb.umk.pl w zakładce „współpraca” lub bezpośrednio pod adresem:

BIBLIOGRAFIA

Wszelkie uwagi i uzupełnienia można przesyłać na adres patinet@op.pl.

Zamknięta lista

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że lista uczestników Zjazdu została zamknięta. Z przyczyn organizacyjnych nie jesteśmy w stanie zagwarantować noclegów osobom, które nie dopełniły formalności w wyznaczonych terminach.

Komitet organizacyjny

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego I Interdyscyplinarnego Zjazdu Katedr i Zakładów Bezpieczeństwa oraz wszystkich pracowników Katedry Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Międzynarodowego Wydziału Politologii i Studiów Międzynarodowych UMK w Toruniu jeszcze raz serdecznie dziękujemy Państwu za uświetnienie naszego wspólnego spotkania Waszą obecnością.

Dołożymy wszelkich starań, aby nasze kolejne spotkanie przyniosło również wymierne efekty. Komitet Organizacyjny nadal obraduje, przygotowując sprawozdanie ze Zjazdu i konkretne propozycje dalszych, wspólnych działań. Tymczasem, w oczekiwaniu na kolejne informacje, zachęcamy do wspominania przebiegu obrad.

Szanowni Uczestnicy

Prace organizacyjne związane z przygotowaniem naszego Zjazdu dobiegają końca. W związku z tym uprzejmie przypominamy o konieczności przesłania informacji dotyczących reprezentowanych przez Uczestników jednostek naukowych. Zachęcamy także do przesyłania tekstów artykułów.

Wkrótce zostanie do Państwa rozesłany program Zjazdu.

Program Zjazdu

W zakładce „Program Zjazdu” pojawił się projekt ramowego programu naszego wrześniowego spotkania. Trwają intensywne prace nad doprecyzowaniem formuły Zjazdu. Ostateczna wersja programu zostanie rozesłana do Uczestników we wrześniu.

Szanowni Państwo,

przypominamy o możliwości przesyłania tekstów artykułów do publikacji w czasopismach zadeklarowanych przez nas w zaproszeniu. Nadesłane teksty będą poddane procesowi recenzyjnemu i publikowane w zarezerwowanych na ten cel numerach czasopism. Szybsze nadesłanie tekstu zwiększa prawdopodobieństwo jego wcześniejszej publikacji. Teksty można przesyłać w języku polskim lub angielskim. Objętość tekstu do 14 stron znormalizowanego maszynopisu (czcionka 12, 1,5 odstępu między wierszami, przypisy w stylu APA). Dokładniejsze wytyczne i przykładowy szablon edytorski znajdą Państwo w następujących lokalizacjach:

Ostateczny termin nadesłania materiałów upływa 30 października 2017 r.